Tworzenie sklepu

Sklep internetowy 107 zł/rok. .. więcej informacji
załóż profil - rozwijaj e-zamówienia i sprzedaż on-line.
jak wypozycjonować stronę www?

Darmowe moduły sklepu

"Tutaj w kilka..

"Tutaj w kilka chwil utworzysz za darmo pełny system sklepu internetowego" 

Utwórz i prowadź zamówienia on-line - tak jak czyni to coraz więcej firm, także z Twojej branży. Skorzystaj z automatycznego kreatora jw. "Tworzenie profilu"

Bezpłatne utworzenie sklepu to łatwy etap, którym można rozpocząć ciekawą i dochodową przygodę z e-handlem aby na końcu dojść do np. sklep pozycjonera EntroSEO . Aby zarabiać on-line, oferując produkty przez internet, konieczne jest wykazywanie się w sposób ciągły, ponadstadardową aktywnością. Konkurencja jest bowiem bardzo duża a klienci zakceptują zakupy nawet u dostawców z dalekich krajów ( np. przez portal handlowy Aliexpres ). 

Przykładowe sklepy w..

Przykładowe sklepy w systemie EntroShop

Sklep demo z kalkulacją dostaw ( dla baru, cateringu )
https://www.isplit.eu/rogalik

przykładowy darmowy sklep internetowy

Gotowy sklep dostępny bezpośrednio po wygenerowaniu
https://www.isplit.eu/sklep24

Galeria/sklep - obrazy Pasja-Art
https://pasja-art.isplit.eu/

Sklep wydawnictwa książki i albumów
https://www.isplit.eu/pointa

Sklep z dekoracjami świątecznymi
http://www.decoratorium.eu

Sprzedaż aut używanych
https://auto-skup.isplit.eu

Sklep z artykułami wyposażenia wnętrz
https://isplit.eu/glinkapsshop

Sklep z artykułami budowlanymi
https://www.dachsystemexpres.pl

Sklep pozycjonera
https://seo.isplit.eu

Sklep z elementami gzymsów do elewacji
https://www.isplit.eu/azgzymsy

z rezerwacją terminów dostaw wielodniowych
https://pandieta.pl/zamow/

części i serwis laptopów
https://complexbiuro.pl/naprawa-serwis-laptopow.html

 

 

Tworzenie sklepu internetowego jest automatyczne. Gotowa platforma sprzedażowa, z wstępnymi ustawieniami, oczekuje tylko na utworzenie profilu i ustanowienie danych dostępowych.

Procedura tworzenia sklepu ( utwórz profil )

Krok1: Proponujesz swoją nazwę w kreatorze
Krok2: Nadajesz swoje hasło do panelu administracji 

Następnie w ciągu kilku sekund otrzymasz dostęp do panelu administracji sklepu internetowego

Sklep zostanie wygenerowany z wszystkimi funkcjami oraz panelem administracji. Dostęp do panelu administracji sklepu jest udostępniony po wykonaniu krótkiej procedury tworzenia profilu. Utworzenie nowego profilu przez kreator sklepów i witryn internetowych umożliwia korzystanie z pełnego systemu administracji i publikacji sklepu oraz wspierającej go witryny www. Uwaga! sklepy, które nie są aktywne i nie zostaną zatowarowane - są resetowane i usuwane w całości z serwera.

Dodatkowo udostępniamy administrację strony internetowej, która może być witryną www, blogiem wspierającym sklep na niezależnej domenie. Do tak utworzonego sklepu można zaparkować własną domenę oraz certyfikat SSL ( kłódeczka w adresie sklepu ). Jeśli potrzebujesz własny adres www dla sklepu - zarejestrujemy go dla Ciebie w konkurencyjnyjnej cenie.

Skuteczna sprzedaż internetowa. Kiedy sklep on-line przyniesie sukces, rozumiany jako zysk? Samo utworzenie sklepu nie spowoduje pozyskania stałych klientów i generowania sprzedaży. Warto uświadomić sobie, że sklep trzeba zatowarować ( prawie tak samo jak sklep stacjonarny czy stoisko w galerii handlowej ). Konieczna jest również jego reklama w internecie, promocja poszczególnych produktów. 

 

Darmowe sklepy open-source. Jeśli szukasz innej, darmowej platformy typu open-source takiej jak sklep:

  • PrestaShop
  • WooCommerce
  • OpenCart 
  • Magneto

możesz przy niewielkich jednorazowych kosztach wykupić profesjonalną instalację oraz hosting takiego systemu e-commerce i nie ponosić kosztów abonamentowychza korzystanie z oprogramowania dedykowanego.

Jednorazowy zakup usługi instalacji platformy sprzedażowej jest możliwy w naszym sklepie EntroShop ze sklepami internetowymi innych platform. Koszt uruchomienia jest jednorazowy.

Kup pełną instalację sklepu: link do sklepu

Skorzystaj z kodu rabatowego 20%! Aktualny KOD: Instal2020

Jednakże co warto podkreślić darmowe platformy sprzedażowe typu open-source, pomimo że są stabilne i masowo używane mogą dostarczać problemów w miarę upywu czasu. Ze względu na aktualizacje, przychodzi taki moment, wktórym stara wersja takiego sklepu nie jest adekwatna do możliwości jakie są dostępne na rynku i zmiana oprogramowania jest zazwyczaj realizowana przez profesjonalnego programistę IT. I tutaj oprócz problemu technicznego pojawiają się także dodatkowe koszty.

 close