Pozycjonowanie

Prowadzimy profesjonalne usługi pozycjonowania sklepów internetowych w naturalnych wynikach wyszukiwania Google
oraz skuteczne kampanie AdWords. Pierwsze pół roku pozycjonowania jest gratis! 

"Rozpoczęcie pozycjonowani ..

"Rozpoczęcie pozycjonowania nie wiąże się z żadnymi kosztami!"

Czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania, #1-2-3 są gwarancją odwiedzin i przeglądania oferty w sklepie. Z praktyki wiadomo, że umożliwia to dobrą sprzedaż o ile oferowane produkty są w konkurencyjnej jakości i cenie. Nie ma dobrej sprzedaży bez pozycjonowania..

 

Pozycjonujemy zarówno ..

Pozycjonujemy zarówno informacyjne strony www jak i sklepy internetowe. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia w zakresie SEO oraz optymalizacji sklepów. Rozliczenia za pozycjonowanie są realizowane w formule płatność tylko za efekt, na podstawie rzeczywistych wyników za dany miesiąc.

Czołowe pozycje w wyszukiwarce Google to gwarantowany wzrost ilości odwiedzin o kilka tysięcy %.

Zobacz przykłady pozycjonowania 

Pozycjonowanie sklepu ze środkami na zagęszczanie włosów DremMatch

Sklep oferuje możliwość zakupów on-line i konkuruje w tej branży kosmetycznej z ogromną ilością innych sprzedawców on line. Co kilka tygodni pojawia się nowa i ciekawa informacja na temat nieznanych jeszcze sposobów na odrastanie włosów, niwelowanie łysiny, leczenia chorób włosów, ba, nawet przeszczepów. Jak widać na tych coraz to nowych przykładach sklep internetowy pełni także funkcje witryny informacyjnej. Klienci przed realizacją zakupu pozyskują wiedzę na nurtujące ich problemy, których rozwiązaniem ma być zakupiony preparat czy kosmetyk.

 

Ustawienia metaznaczników dostępne z poziomu panelu admina sklepu.
Ustawienia techniczne oprogramowania dostępne z poziomu developera IT