FAQ

Pyt. Jaka jest rzeczywista cena korzystania ze sklepu internetowego? 

Odp. Utrzymanie sklepu internetowego przez pierwszy rok jest bardzo tanie 107 zł/1 rok - i jest to koszt wygenerowania i rocznej aktywacji całej platformy witryny www i sklepu oraz panelu administracji CMS. Darmowy sklep obejmuje wygenerowanie plików, bazy danych, darmowego panelu administracji klasy CMS do strony www. Darmowo można korzystać ze wszystkich dostępnych opcji oraz dodatkowo otrzymujesz darmową pomoc w wypełnianiu tekstem i zdjęciami, za darmo również strona www jest optymalizowana i pozycjonowana przez 365 dni w roku. Ze względu na koszty utrzymania darmowych sklepów na serwerze oraz generowanego traffic-u w sieci, po pierwszym roku, pobieramy jedynie opłatę hostingową (107zł/rok). 

 

Pyt. Czy mogę skierować własną domenę, na darmowy sklep internetowy w isplit.eu ? 

Odp. Oczywiście tak, skierowanie indywidualnej domeny na darmowy sklep www jest również bezpłatne. Należy skontaktować się z konsultantem w celu ustalenia technicznej warunków parkowania domeny.

 

Pyt. Ile podstron mogę utworzyć w darmowym sklepie ? 

Odp. Można utworzyć dowolną ilość stron podstawowych, oraz dodatkowo można przypisać do tych stron podstawowych, dowolną ilość podstron. Dzięki temu aktualnie, w darmowej stronie internetowej, można korzystać z dwupoziomowego menu, z odwołaniami do dowolnej ilości podstron.

 

Pyt. Jak wstawić moje logo na darmowy sklep internetowy ?

Najpierw przygotuj na swoim komputerze logo w formie pliku graficznego z rozszerzeniem gif lub jpg . Następnie poprzez panel administracyjny CMS wczytaj grafikę, zaznaczając przy tym odpowiednią opcję. 

 

Pyt. Czy i ile mogę zarobić na darmowym sklepie internetowym ?

Odp. Oczywiście TAK. Jest wiele możliwości uzyskiwania bezpośrednich przychodów z darmowego sklepu. Wygeneruj testowo darmową stronę sklepu internetowego i skontaktuj się z nami, zgłaszając chęć uczestnictwa w programach reklamowych. Po konsultacji dostaniesz informację ile możesz zarobić na darmowym sklepie internetowym.

 

Pyt. Kiedy mój darmowy sklep internetowy pojawi się w wynikach wyszukiwania ?

Odp. Jeśli strona www zostanie wypełniona docelową, wartościową treścią, będzie przez nas zgłoszona do wyszukiwarek, zaindeksowana przez wyszukiwarki. Po około od 3 do 21 dniach pojawi się w wynikach wyszukiwania.

 

Pyt. Czy mogę używać kodowania HTML aby formatować zawartość strony www ?

Tak, jednak należy wiedzieć, że formatowanie treści stron i podstron przy pomocy kodu HTML, XHTML, Java Script może doprowadzić do nieoczekiwanych zmian w wyglądzie darmowego sklepu internetowego . Dla mniej zaawansowanych osób polecany jest tryb tekstowy.

 

Pyt. Czy zawsze będę mogła dokonywać zmian zawartości darmowego sklepu internetowego przez panel administracyjny ?

Tak, panel administracji CMS jest dostępny w sposób ciągły i nieograniczony dla osoby, która ma dane dostępowe ( login i hasło ) do darmowego sklepu internetowego

 

Pyt. Czy otrzymam pomoc przy tworzeniu zawartości darmowego sklepu internetowego ?

Oczywiście TAK, zapraszamy do zgłaszania problemów, konsultacji w zakresie doboru treści oraz tematów związanych z pozycjonowaniem i tworzeniem darmowych sklepów internetowych. Kontakt telefoniczny lub przez e-mail.

 

Pyt. Czy darmowe sklepy internetowe mają jakieś dodatkowe komponenty do stron internetowych ?

Tak, na życzenie klienta możemy dołączyć licznik wejść na darmowy sklep www oraz małe statystyki wejść na stronę. W wersji strony www na zamówienie możliwe jest dołączenie za niewielką opłatą systemu newsletter-a lub(i) systemu autorespondera do strony www.

 

Pyt. Czy kod źródłowy darmowego sklepu internetowego jest dostępny dla każdego ?

Nie, kod źródłowy (PHP, skrypty, baza danych MySQL, zawartość bazy danych) są dostępne tylko w stronach www wykonywanych na zamówienie zgodnie z podpisaną umową.

 

Pyt. Czy jest dostępna wersja do edycji tekstu przy pomocy narzędzi podobnych do edytorów tekstu takich jak np. w Word-dzie ?

Tak, trzeba zgłosić taką potrzebę i edytory tekstów zostaną dołączone. Standardowo edycja tekstów do darmowych sklepów internetowych jest jak w zwykłym notatniku.

 

Pyt. Czy można rozbudowywać darmowy sklep internetowy o dodatkowe elementy ?

Tak, dodatki do darmowych sklepów będą dostępne w różnych szablonach oraz istnieje możliwość rozbudowywania sklepu na zamówienie.

 

Pyt. Czy można uzyskać dostęp do pełnych statystyk darmowego sklepu internetowego ?

Tak, statystyki strony www, przedstawiajace ilość oraz rodzaj wejść na darmowy sklep internetowy są możliwe do skonfigurowania za niewielką opłatą

Darmowy sklep internetowy..

Darmowy sklep internetowy EntroShop

Tworzenie sklepu w kilka chwil https://www.isplit.eu 

Natychmiast po utworzeniu profilu masz możliwość odbierania zamówień on-line, sprzedaży internetowej.