EntroShop darmowy sklep - informacje

Darmowy przez pierwszy rok, a co potem?

Przedłużenie abonamentu w kolejnych latach (po darmowym roku) to 107 zł/rok.

Jest to cena gwarantowana rownież na kolejne lata współpracy 

Korzystanie za darmo z naszego oprogramowania nie powoduje jakichkolwiek zobowiązań, konieczności wykupienia abonamentu lub ponoszenia dodatkowych opłat, poza jednorazową opłatą aktywacyjną 12zł /rok . Po darmowym okresie 1 roku, na rozwinięcie własnej sprzedaży internetowej, można zadecydować  o przedłużeniu korzystania z naszych usług.

 Idea sklepu EntroShop&..

 Idea sklepu EntroShop 

"Zależy nam by klient, właściciel sklepu internetowego prowadził wygodnie sprzedaż swoim bezpiecznym sklepie internetowym i osiągał z tego tytułu zyski - to podstawa dalszej współpracy."

Pomysł aby udostępnić za darmo sklep internetowy jest odpowiedzią na duże zainteresowanie rozwijaniem dodatkowego kanału sprzedaży on-line.

Udostępnianie oprogramowania za darmo nie jest niczym nowym. To rozwiązanie coraz częściej stosowane, przez doświadczone i zorientowane na rynek firmy IT. Mówiąc w skrócie chodzi o to, by klient, właściciel sklepu internetowego zaczął realnie sprzedawać w swoim sklepie internetowym i osiągał z tego tytułu zyski.

Dodatkowe koszty związane ze sklepem (opcje)
Często odpowiadamy na pytania o ewentualne, ukryte dodatkowe koszty na starcie sklepu. Nie ma dodatkowych ukrytych kosztów.

Sugerujemy rejestrację własnej, firmowej domeny dla sklepu internetowego. W wersji startowej dajemy darmową domenę / subdomenę np. twojsklep.isplit.eu.

Koszt rejestracji własnej domeny za naszym pośrednictwem to 15 zł/1 rok.

Warto także wykupić i zainstalować certyfikat SSL ( kłódeczka przy adresie sklepu ).

Koszt zakupu certyfikatu SSL to 20 zł/1 rok a instalacja certyfikatu od 0 do 70 zł jednorazowo.

Warto ponieść te małe wydatki (razem 85,- zł) ponieważ opłacone tym samym kluczowe elementy funkcji sklepu, które mają wpływ na ziększanie sprzedaży w internecie. Własna domena internetowa buduje markę sklepu. Certyfikat SSL ( kłodeczka w adresie ), tworzy połączenie szyfrowane, sklep internetowy jest bezpieczny. Dzięki temu zdobywa większe zaufanie kupujących oraz co ważne spełnia w 100% wymagania rodo.

Uwaga! Jest dodatkowy ukryty koszt. Nie jest on przeliczalny wprost na złotówki, euro czy dolary ;-) Jest to koszt czasu jaki poświęcicie Państwo na wprowadzanie produktów, tworzenie opisów, wpisywanie cen itd. Można znacząco go ograniczyć, korzystając z naszej wiedzy na temat sklepów internetowych i sprzedaży on-line. Wskazówki i porady udzielamy bezpłatnie! 

Oczywiście, poza darmowymi standardowymi usługami, chętnie przyjmiemy dodatkowe odpłatne zlecenia: np. na stworzenie dedykowanego szablonu graficznego, oprogramowanie specjalnych funkcji sprzedażowych, pozycjonowanie sklepu po bezpłatnym półrocznym okresie wsparcia SEO, itd. 

Sklep EntroShop oraz panel administracji są całkowicie naszym własny oprogramowaniem, rozwijanym od kilku lat. Z tej racji znamy doskonale wszystkie elementy oprogramowania i integracji sklepu. Możemy skutecznie rozwijać go o nowe funkcjonalności, tworzyć dedykowane szablony graficzne, programować indywidalne dodatki etc.