Cena sklepu internetowego


Opinie na temat cen sklepów internetowych

Zanim nastąpi wybór systemu sprzedażowego w sieci internetowej, poszukujemy opinii na ten temat. Warto zasięgnąć opinii bardziej doświadczonych użytkowników sklepów, praktyków sprzedaży internetowej. Z racji użyteczności systemów e-commerce, przekładających się na "żywy piniondz" bardziej niż zwykłe strony www, występuje bardzo wiele rodzajów i systemów sklepów. Duże firmy świadczące usługi hostingowe, wykonay w pewnym okresie spory wysiłek tworząc własne sklepy lub adaptując gotowe projekty informatyczne pod swoją ofertę.

W efekcie tego dostępnych jest wiele różnych systemów sprzedaży w ramach dużych marek hostingowych jak i indywidualnych producentów oprogramowania. W tak wielu opcjach zakupu systemu, licencji, wykupienia dostępu, że coraz trudniej zauważyć pułapki cenowe. Często zdaża się, że zakup sklepu za 0 ( słownie: zero złotych ) za pierwszy rok, skutkuje kwotą 1200 zł lub dużo większą w każdym następnym roku!

Pytanie dlaczego tego typu sklepy są tak drogie znajduje odpowiedź, która opiera się na komplementowaniu zalet/funkcji, które często, niespecjalnie przyczyniają się do zwiększenia sprzedaży i są potrzebne jak piąte koło u wozu.

 

Tani sklep on-line EntroShop - 157 zł/rok (ever)

Oferujemy sprawdzony, przetestowany system sklepu internetowego w znakomicie niskiej cenie. Paradoksalnie ograniczenie funkcjonalności do niezbędnych mechanizmów e-handlu, upraszcza zarządzanie sklepem oraz przyspiesza wyświetlanie sklepu w przegladarkach. Wychodząc z założenia, że nie ma sensu płacić za funkcje, które zostaną wykorzystane przez promil klientów, wyprodukowaliśmy tani i łatwy w obsłudze sklep internetowy.

Dostępność całego, gotowego sklepu już po 2 minutach po wygenerowaniu własnego profilu w isplit.eu umożliwia darmowe przetestowanie całości i podjęcie, jak mniemamy :-) decyzji o  długoletniej współpracy.

 

Ile kosztuje utworzenie systemu do sprzedaży

Jeśli wybierzecie dobry, tani, sprawdzony system sklepu wówczas największym i zawsze niebagatelnym kosztem, jak przyjdzie ponieść, będzie czas na zatowarowanie sklepu. Tę cenę zawsze trzeba zapłacić niezależnie od wybranego systemu. Co jednak ważne, podobnie jak w zwykłym stacjonarnym sklepie, ważne by produkty łatwo układały się na półkach, szybko można wymienić asortyment, zmiany cen nie powinny nastręczać problemów technicznych. System administracji sklepu nie powinien "mulić", bez zbednych potwierdzeń operacji. Czekanie na zaczytanie nowych layoutów do adminstracji produktami nie wchodzi w rachubę. Drugi poważny koszt to cena marketingu sprzedażowego. To także poważny wysiłek czasowy lub finansowy w przypadku finansowania zewnęrznych usług reklamowych. 

 

Porównanie cen startowych

Uruchomienie własnego sklepu internetowego małym kosztem jest zatem możliwe. Podobnie jak koszty utrzymania sklepu w następnych latach. Całość przekłada się na rzeczywisty zysk ze sprzedaży tym kanałem handlowym i porównanie cen na starcie, także kosztów późniejszego utrzymania jest kluczowe dla osiągnięcia oczekiwanego efektu lub w przypadku niepowodzenia sprzedaży, zminimalizowania straty.Kontakt i zapytaniaINFOSPLIT - darmowy kreator sklepów EntroShop, tanie sklepy internetowe w kilka chwil, darmowe szablony stron, szablony dedykowane, pozycjonowanie

696-701-121
e-mail: isplit@isplit.eu